امروز دوشنبه، ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

اعضای جدید هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک معرفی شدند

در مراسمی با حضوررحمت الله صادقیان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ملی انفورماتیک، سه تن از اعضای جدید هیات مدیره  این شرکت خدمات انفورماتیک معرفی  و از خدمات و زحمات اعضای قبلی تقدیر شد.

به گزارش فراسو، در این مراسم که  نجفی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک و شاکری معاون اقتصادی و توسعه سرمایه های انسانی نیز حضور داشتند، آقایان سید جعفر مرتضویان، سید رضا ناصری نیک و بابک رضایی راد به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک معرفی شدند.

بر پایه این گزارش همچنین در این مراسم با اهدای لوح تقدیر  از تلاشها و زحمات بی شائبه آقایان دکتر میرطاهری، دکتر وثوقی وحدت و دکتر خالقی مقدم قدردانی به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در این لوح تقدیر خطاب به اعضای تودیع شده اظهار نمود: اینجانب به نمایندگی از گروه ملی انفورماتیک از باب “من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق” مراتب سپاس و تقدیر خود را از تلاشها و خدمات ارزنده در مدت ماموریت در شرکت خدمات انفورماتیک که برکات و ثمرات فراوانی در ارتقای جایگاه بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت کشور داشته است، اعلام می نمایم.

گفتنی است آقایان مهندس انتظاری (رییس هیات مدیره) و مهندس صدوقی نیز کما فی السابق در هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک حضور دارند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/0YZG4U