امروز دوشنبه، ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

احراز هویت الکترونیکی سجام در کارگزاری تأمین سرمایه نوین

سامانه آنلاین احراز هویت الکترونیکی سجام با هدف تسهیل ارائه خدمات بازار سرمایه و سرعت بخشیدن به پاره‌ای از فرآیندهای عملیاتی در کارگزاری تامین سرمایه نوین راه‌اندازی شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ با راه‌اندازی این سامانه، سهامداران و فعالان بازار سرمایه می‌توانند با مراجعه به نشانی ehraz.nibb.ir فرآیند احراز هویت خود را به‌راحتی در سجام (سامانه جامع اطلاعات مشتریان) به‌عنوان رسمی‌ترین سامانه ثبت‌نام متقاضیان فعالیت در بازار سرمایه به انجام برسانند.
همچنین کارگزاری تامین سرمایه نوین به‌زودی مرحله دوم این طرح که شامل ثبت‌نام الکترونیکی مشتریان در این کارگزاری خواهد بود را، به بهره‌برداری خواهد رساند. با راه‌اندازی این بخش از سامانه، سهامداران تنها با یک‌بار ثبت‌نام در سامانه سجام یا ثبت‌نام از طریق درگاه اینترنتی کارگزاری، هم‌زمان با احراز هویت الکترونیکی، از ورود اطلاعات مجدد که فرآیندی زمان‌بر و تکراری است بی‌نیاز شده و پس از یک‌بار ثبت اطلاعات، می‌توانند از تمام خدمات کارگزاری مانند معاملات برخط، سفارش‌های اینترنتی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، درخواست قرارداد تسهیلات اعتباری و… بهره‌مند شوند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/T02Fkx