امروز دوشنبه، ۷ فروردین ۱۴۰۲
بسته اینترنت یک ساله رایتل هدیه رییس جمهوری برای خبرنگاران

چرا امسال رایتل اینترنت خبرنگاری می دهد؟

رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات با اشاره به اینکه همراه اول و ایرانسل بسته های سالانه خود را حذف کرده اند، گفت: در حال حاضر فقط رایتل بسته سالانه دارد.

به گزارش فراسو به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات «سید جمال هادیان طبایی زواره» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، درباره جزئیات هدیه رییس جمهوری به خبرنگاران و اینکه چرا اپراتورهای همراه اول و ایرانسل در این لیست نیستند، گفت: همراه اول و ایرانسل بسته‌های سالانه را حذف کرده‌اند، فقط رایتل بسته سالانه ارائه می‌کند، به همین دلیل است که امسال اپراتور رایتل، اهدای هدیه روز خبرنگار را بر عهده گرفته است.

امکان اضافه شدن اسامی خبرنگاران جا مانده از هدیه اینترنت وجود داردرییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات با اعلام این‌که سال گذشته ۱۶ هزار نفر برای دریافت هدیه رییس جمهوری ثبت نام کردند، از مبنا قرار گرفتن همان فهرست برای دریافت هدیه امسال رییس جمهوری، مطابق نظر وزارت ارشاد خبر داد.
وی درباره هدیه رییس جمهوری به خبرنگاران، با اشاره به اینکه این فهرست ۱۶ هزار نفره به تایید وزارت ارشاد رسید، گفت: امسال نیز بر اساس نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همان فهرست سال گذشته مبنا قرار گرفته و امکان اضافه شدن افراد جدید هم با اعلام وزارت ارشاد فراهم است.

منتظر ارسال پیامک بمانید

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات افزود: پیامک‌های دریافت هدیه برای برخی از خبرنگاران ارسال شده و آن‌هایی که هنوز پیامک را دریافت نکرده‌اند، منتظر باشند.

وی ادامه داد: بر اساس لیست سال گذشته، حتما پیامک برای‌شان ارسال می‌شود.

سیم کارت رایتل به صورت رایگان در اختیار خبرنگاران قرار می‌گیرد
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات درباره خرید سیمکارت رایتل برای استفاده از اینترنت رایگان هدیه روز خبرنگار نیز افزود: اگر خبرنگاران سیمکارت رایتل نداشته باشند برای استفاده از اینترنت رایگان، سیمکارت به علاوه بسته اینترنت به صورت رایگان ارائه می‌شود و به دلیل اینکه اپراتورهای اول و دوم تلفن همراه در این روزها بسته های بلندمدت یک ساله ارائه نکردند امکان ارائه هدیه خبرنگاران از طریق این دو اپراتور فراهم نبود.

شرط ارایه هدیه خبرنگاران از طریق ایرانسل و همراه اول
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات تصریح کرد: اگر این دو اپراتور بسته های بلندمدت اینترنت خود را دوباره برقرار کنند، طبیعی است که ما هم برای خبرنگاران می توانیم از خدمات آن‌ها برای بسته‌های هدیه خبرنگاری استفاده کنیم.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/AMOm5b