امروز چهارشنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۲

همکاری پست با شرکت‌های کارگزاری بورسی آغاز شد

براساس تفاهم نامه‌‌ای که بین پست خراسان رضوی با شرکت کارگزاری سرمایه و دانش منعقد شد، بخشی از فرایند اجرایی ثبت نام افراد در بورس، توسط شبکه پستی انجام خواهد شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مدیر کل پست استان خراسان رضوی در مراسم انعقاد این تفاهم نامه که با هدف کاهش ترددها و استفاده از ظرفیت‌های پست انجام شد، گفت: در چارچوب این همکاری، فرم‌های افراد متقاضی استفاده از خدمات کارگزاری سرمایه و دانش از طریق پست به نشانی آنها تحویل و تطبیق هویت آنها با مندرجات فرمهای تکمیل شده توسط نامه رسان انجام می‌شود.

سیداحمد موسوی افزود: نامه رسان پس از احراز هویت متقاضی، تصویر کارت ملی و شناسنامه وی را از طریق تلفن همراه اخذ کرده تا تمامی مدارک را به کارگزاری تحویل دهد.

به گفته وی، شرایط موجود فراگیری ویروس کرونا و ضرورت کاهش خروج از منزل، می‌طلبد دستگاه‌ها و سازمان‌های خدمات رسان از جمله شرکت ملی پست به عنوان بزرگترین شبکه خدماتی کشور، تمامی امکانات و ظرفیت‌های خود را بسیج کند تا زنجیره انتقال به حداقل برسد.

امیر علی مستخدمین حسینی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت کارگزاری سرمایه و دانش نیز در مراسم انعقاد این تفاهم نامه، گفت: در سایه توسعه تعامل با پست، مصمم به ارائه خدمت با کیفیت‌تر و سریعتر در راستای تامین هرچه بیشتر رضایت مشتریان و تسهیل انجام فرایندها، هستیم.

بر اساس تفاهم نامه جدید همکاری پست با حوزه مالی و بورس، کارگاه آموزشی یک روزه‌‌ای نیز برای موزعین پست خراسان رضوی برگزار شد.

 

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/NQehUW