امروز چهارشنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۲

مشاور رئیس‌جمهور: موزه ارتباطات بخشی از حافظه تاریخی و فرهنگی مردم ماست

مشاور رئیس‌جمهور و رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک در جریان بازدید از موزه ارتباطات، این مجموعه را رسانه‌ای زنده و پویا برای برقراری ارتباط میان گذشته، حال و آینده توصیف کرد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، در این بازدید که صبح امروز با همراهی امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری‌اطلاعات و حسن عمیدی سرپرست دفتر ارتباطات و اموربین‌الملل شرکت ملی پست انجام شد، حسام‌الدین‌آشنا گفت: این موزه نقش ماندگاری در تجسم خدمات ارتباطی دوران مختلف در حافظه تاریخی و فرهنگی ایرانیان می سازد.

وی افزود: تاریخ ارتباطات ایران از دوران باستان تاکنون در این ساختمان و بافت تاریخی به‌خوبی به نمایش گذاشته شده و این مجموعه توانسته برای علاقمندان موضوع ارتباطات، فضای آموزنده و مفیدی فراهم نماید.

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری با قدردانی از وزارت ارتباطات و فناروی اطلاعات برای تأسیس این موزه ادامه داد: موزه ارتباطات یک موزه پویا و زنده است که توانسته به خوبی ارتباط میان گذشته، حال و آینده این سرزمین را تجسم کند و در معرض دید عموم بگذارد.

مشاور رئیس‌جمهور با اظهار امیدواری از رفع شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا و راحت‌تر شدن امکان بازدید از موزه‌ها، اضافه کرد: امیدوارم دانش‌آموزان و نسل جوان ما از این طریق بتوانند به‌خوبی با گذشته فرآیندهای ارتباطی کشور آشنا شوند و از این فرصت ارزشمند برای یادگیری و آموزش بهره ببرند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/jyHS4l