امروز چهارشنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۲

رییس مرکز فناوری اطلاعات وزارت کار: پیگیر شفافیت هستیم/ ارائه لیست هیات مدیره زیرمجموعه‌های وزارت کار

رییس مرکز فناوری اطلاعات وزارت کار گفت: ارائه لیست هیات مدیره زیرمجموعه های وزارتخانه، ارائه لیست دریافت کنندگان تسهیلات کرونا و مشخصات قراردادهای سال ٩٧ از جمله گام های حوزه شفافیت است.

به گزارش فراسو به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سید جواد رضوی در نشست رونمایی از سامانه‌های شفافیت با بیان اینکه شفافیت باید در همه سطوح وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لحاظ شود، اظهار داشت: کمیته شفافیت به طور مستقل موضوع شفافیت را در همه بخش‌های وزارتخانه و سازمان‌های تابعه دنبال می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: عملیاتی کردن این تفکرات با برنامه ریزی و رویکرد چابک انجام شده است؛ به این ترتیب تعیین اهداف کمی و نتایج و دستاوردهای دقیق برای هرکدام و رضایت ذی نفعان به عنوان شاخص‌های موفقیت هر اقدام صورت گرفته است.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: به منظور دسترسی آسان به همه سامانه‌های شفافیت وزارتخانه و سازمان‌های تابعه درگاه واحدی به نشانی shafaf.mcls.gov.ir تعبیه شده و قابل استفاده است.

رضوی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه شفافیت اظهار داشت: ارائه لیست دریافت کنندگان تسهیلات بالای ۵۰ میلیون ریال مشاغل خانگی، ارائه لیست هیأت مدیره زیرمجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دریافت کنندگان تسهیلات کسب‌وکارهای آسیب دیده از کرونا، مشخصات بازرسان سلامت اداری و مشخصات قراردادهای سال ٩٧ از جمله از این اقدامات است.

وی به هشتمین برنامه از برنامه‌های اصلاح نظام اداری دور دوم در موضوع ارتقا پاسخگویی و شفافیت هم اشاره و تاکید کرد: همه این اقدامات آغاز راه بی‌بازگشت شفافیت است و بهبود مستمر ادامه خواهد یافت.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/63Gopy