امروز چهارشنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۲
بورس

اعلام زمان و جزییات دو عرضه اولیه ۱۲ و ۲۰ درصدی سهام

زمان و جزییات دو عرضه اولیه ۱۲ و ۲۰ درصدی سهام در هفته جاری مشخص شد.

به گزارش فراسو، بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس با صدور دو اطلاعیه جداگانه جزییات دو عرضه اولیه ۱۲ درصدی سهام شرکت غذایی کوروش و ۲۰ درصدی سهام شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک را اعلام کردند.

سهمیه خرید و دامنه قیمت «غکورش»

بر اساس این گزارش روز چهارشنبه هفته جاری عرضه اولیه ۱۲ درصدی شرکت غذایی کوروش «غکوروش» شامل ۳۰۰ میلیون سهم با دامنه قیمت ۲۷۵۵ تا ۲۹۰۰ تومانی هر سهم انجام می‌شود و سهمیه هر فرد حقیقی و حقوقی ۱۰۰ سهم اعلام که توسط کارگزاری فارابی در بازار دوم معاملات بورس انجام خواهد شد. همچنین در روز پس از عرضه اولیه نیز ۶۰ میلیون سهم با قیمت ثابت کشف شده به صندوق‌های سرمایه‌گذاری تعلق می‌پذیرد.

جزییات عرضه اولیه ۲۰ درصدی «گدنا»

از سویی دیگر فرابورس نیز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد : روز چهارشنبه هفته جاری ۲۰ درصد سهام شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک در فرابورس با ثبت سفارش انجام می شود. بر این اساس، چهارشنبه این هفته عرضه اولیه ۲۰ درصد سهام شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک نیز در فرابورس انجام می شود و ۵۱ میلیون سهم «گدنا» با دامنه قیمت ۵۸۰ تا ۶۰۰ تومانی و سهمیه ۲۰ سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی واگذار شود.

 در این میان، زمان ثبت سفارش هم مشخص شده که از ساعت ۱۳ الی ۱۷ فردا سه شنبه تعیین شده و قرار است چهارشنبه به متقاضیان تخصیص داده شود. این گزارش می‌افزاید: طی سال جاری سهام ۱۶ شرکت «سرمایه گذاری صبا تامین، شستا، پگاه گیلان، لاستیک یزد، پلیمر آریاساسول، سرمایه‌گذاری پویا، سرمایه‌گذاری سیمان تامین، لیزینگ پارسیان، رایان هم افزا، تولید نیروی برق آبادان، توسعه مسیر برق گیلان، زر ماکارون، پتروشیمی ارومیه، تامین سرمایه امین، کشاورزی و دامپروری ملارد شیر و بهساز کاشانه تهران عرضه اولیه شده اند و صنعت غذایی کورش و تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک دو شرکت تازه وارد سال بشمار می‌روند.

اطلاعیه عرضه اولیه سهام «غکورش» و «گدنا»

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/pbe63c