امروز پنج شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

از خدمات مدیریت درمان تأمین اجتماعی همدان به بیماران کرونا تقدیر شد

دانشگاه علوم پزشکی همدان با ارسال نامه ای از مدیریت درمان تامین اجتماعی این استان بابت ارائه خدمات به بیماران کرونایی تقدیر کرد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر حسن عروتی موفق معاون درمان و دکتر نوری سرپرست بیمارستان آتیه همدان به دلیل مدیریت، برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی در پذیرش و درمان بیماران کووید ۱۹ از طرف دانشگاه علوم پزشکی همدان تقدیر شدند.

متن تقدیر نامه بدین شرح است:

پاندمی کووید ۱۹ پدیده گسترده ای است که تمام شئونات حاکم بر روابط انسانی را مختل و شرایط طاقت فرسایی را در مناسبات اجتماعی ، اقتصادی و بهداشتی جامعه ایجاد نموده است.

در این شرایط که مرزهای سلامتی مورد هجوم و تاخت و تاز این ویروس منحوس قرار گرفته و نفس همنوعان زیادی به شماره افتاده است ، نقش آفرینی مدافعان سلامت در حراست از هموطنان مبتلا به بیماری ، تداعی کننده دوران پرافتخار ایثار و شهادت و برگ زرین دیگری است که گرد فراموشی نخواهد دید.

اینجانب وظیفه خود می دانم از همکاری و هماهنگی موثر جنابعای در مدیریت و برنامه ریزی و تلاشهای شبانه روزی و دلسوزانه تمامی همکاران شاغل در آن مرکز در پذیرش و درمان بیماران قدردانی و تشکر نموده ، سلامتی و موفقیت شما و همکاران عزیز را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم ، باشد که این زحمات صادقانه رضای پروردگار و آرامش خاطر هموطنان عزیزمان را فراهم نماید.

 

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/lAKTBL