امروز دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹

لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت پست خراسان شمالی

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: برای برداشتن بار ترافیکی و کم شدن مصرف سوخت و انرژی، پست یکی از اداراتی است که باید از حداکثر ظرفیت آن بهره‌مند شویم.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محسن محمدی در دیدار مدیر کل پست استان اظهار کرد: تسهیل گری و کارهای جهادی مورد تأکید استاندار خراسان شمالی و در دستور کار معاونت عمرانی قرار دارد.

وی با تأکید بر اقدامات جهادی در دستگاه های اجرایی استان خاطر نشان کرد: در راستای کار جهادی باید از ظرفیت تمام ادارات استفاده کنیم.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری خراسان شمالی افزود: برای برداشتن بار ترافیکی و کم شدن مصرف سوخت و انرژی، پست یکی از اداراتی است که باید از حداکثر ظرفیت آن بهره‌مند شویم.

محمدی با تأکید بر فرهنگ‌ سازی بیشتر برای استفاده مردم از خدمات شبکه پستی استان، تصریح کرد: شرکت ملی پست می‌تواند با ارتقای حوزه الکترونیک و فضای مجازی و کم شدن مراجعه مردم به ادارات نقش بسزایی داشته باشد.

علی اکبر خانی مدیر کل پست استان خراسان شمالی نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای مجموعه پست استان بویژه دوران شیوع ویروس کرونا گفت: اقدامات و فعالیت های پست و نقش این شبکه در انجام خدمات نیابتی سازمان ها و دستگاه ها ارزشمند بوده و این اداره کل آمادگی همکاری همه جانبه با سایر دستگاه ها را دارد.

 

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/T4XNnD