امروز یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹

بازدید نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه از درمانگاه تامین اجتماعی بانه

نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از درمانگاه تامین اجتماعی بانه ، از نزدیک با مراجعین ،مسئولین و پرسنل این مرکز درمانی دیدار کرد.

به گزارش فراسو به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،بهزاد رحیمی نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی از مرکز بهداشتی درمانی تامین اجتماعی بانه بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن تشکر از تعامل مناسب کارکنان مرکز و رضایتمندی مراجعین از تلاش کارکنان و خدمات درمانی ارائه شده به بیماران تقدیر کرد.
دکتر مطلب عباسی، سرپرست درمانگاه تامین اجتماعی بانه نیز با بیان این مطلب که تقویت تعامل با نمایندگان مجلس از اولویت های سازمان تأمین اجتماعی است و با تاکید بر اینکه دیدار و تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای سازمان تامین اجتماعی بسیار مهم است ، به اثرات مثبت جلسات با نمایندگان مجلس شورای اسلامی پرداخت و افزود: این جلسات در شناخت نمایندگان از خدمات این سازمان و اطلاع یافتن از ماموریت ها ، اهداف و چالش های پیشروی سازمان تامین اجتماعی بسیار موثر است.
وی با تاکید بر تقویت تعامل با نهاد قانونگذار کشور تصریح کرد : قوه مقننه به عنوان یکی از اثر گذارترین نهاد قانونی کشور می‌تواند حامی و پشتیبان نهادهای عمومی غیردولتی از جمله سازمان تامین اجتماعی باشد.
دکتر عباسی در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد مرکز درمانی بانه طی دو سال گذشته پرداخت و اظهار داشت : این مرکز با پذیرش روزانه حداقل ۳۰۰ نفر مراجعه کننده  ، خدمات خود را در سطوح خدمات پزشکی عمومی ، دندانپزشکی شامل کشیدن ، جرم گیری و پرکردن سطحی  ، مامایی و خدمات آزمایشگاهی به مراجعین ارائه می کند.
وی همچنین افزود :در جهت ارائه خدمت مطلوب به مردم در طول دو سال گذشته تجهیزات مدرن و پیشرفته ای در بخش های مختلف و بویژه آزمایشگاه این مرکز بکار گرفته شد.
سرپرست درمانگاه تامین اجتماعی بانه  توضیح داد : مجموعه مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان کردستان با راهبرد رضایتمندی مخاطب محور توانسته است با تلاش‌های مستمر و با دایر نمودن مراکز درمانی در تمامی شهرهای استان بجزء دهگلان و سروآباد ، موجبات آرامش بیماران و بیمه شدگان را فراهم کند .

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/s2LtlL