امروز شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
بانک صنعت و معدن

معرفی معاون فناوری و برنامه‌ریزی مدیرعامل بانک صنعت و معدن

در راستای استقرار حاکمیت شرکتی و بانکداری دیجیتال در مراسمی با حضور جمعی از اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد بانک صنعت و معدن منصور یوسفی نیا به سمت معاون فناوری و برنامه ریزی مدیرعامل این بانک معرفی شد.

به گزارش فراسو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن،حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک یاد شده در این مراسم که روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه جاری برگزار شد، بیان داشت: مهمترین اقدام بعد از اصلاح ساختار و فرآیندها، اجرای سیاستهای جدید بانک است و ضرورت دارد پس از شفاف سازی در خصوص اهداف و سیاستهای اصلی به سرعت وارد فاز اجرایی شویم.
دکتر مهری همچنین اجرای بانکداری دیجیتال و شرکتی و رفع مشکلات سیستم Core Banking را از اهم برنامه‌های بانک برشمرد و گفت: لازم است برنامه‌ریزی هوشمند برای حفظ برند بانک صنعت و معدن داشته باشیم.

وی در تشریح ساختار جدید بانک گفت: با توجه به ساز و کارهای جدید این بانک و تغییرات انجام شده در بخش های مختلف ضرورت داشت سیستم نظارتی از بخش اجرایی جدا شود و به همین منظور معرفی معاونین مدیرعامل به عنوان هیأت اجرایی در دستور کار قرار گرفت و با توجه به اهمیت استقرار بانکداری دیجیتال منصور یوسفی نیا به عنوان معاون فناوری و برنامه ریزی مدیرعامل معرفی گردید.

مهندس حسین عسکری عضو هیات مدیره این بانک در نشست یاد شده عنوان داشت: اجرای بانکداری دیجیتال یک پرو‍ژه مهم است که همه بخش‌های بانک را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و برای ایجاد زیرساخت‌ها و فرآیندهای آن باید از همفکری همه رده های مدیریتی و کارشناسی در بانک بهره برد.
علی موحدنژاد دیگر عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن با اشاره به اهمیت استقرار بانکداری دیجیتال و شرکتی بر اجرای این سیاست راهبردی با تلاش تمامی کارشناسان بانک تأکید کرد.
گفتنی است،بازنگری و بهبود فرآیندهای اجرایی و رویه‌های بانک، بازنگری روند تدوین و پایش بودجه بانک، ایجاد یکپارچگی میان تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌های بانک با اهداف و استراتژی‌های برنامه‌های استقرار بانکداری دیجیتال، راهبری و مدیریت بانکداری دیجیتال و تقویت زیرساخت‌ها و سامانه‌های حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات این بانک از وظایف مهندس یوسفی نیا در سمت یاد شده است.
یوسفی نیا فارغ التحصیل رشته مهندسی الکترونیک از دانشگاه تربیت مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه فنی حرفه‌ای بوده و در کارنامه وی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه فنی حرفه‌ای، مشاور بانکداری دیجیتال و مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه فنی حرفه‌ای و مدیریت برنامه بانکداری دیجیتال بانک صنعت و معدن به چشم می‌خورد.
لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/ugP3Yx