امروز سه شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

مدیرعامل بیمه تعاون خبر داد؛ افزایش سرمایه بیمه تعاون به ۱۵۰ میلیاردتومان

مدیرعامل بیمه تعاون اعلام کرد که این شرکت با کسب مجوز از بیمه مرکزی، سازمان بورس و وزارت تعاون سرمایه خود را از ۱۲۰ میلیارد تومان به ۱۵۰ میلیارد تومان افزایش می‌دهد.

به گزارش فراسو به نقل از یونس مظلومی در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه تمام حق تقدم‌های بیمه تعاون برای افزایش با قیمت مناسب به فروش رفته است، افزود: افزایش سرمایه بیمه تعاون از دو محل آورده نقدی و سود انباشته و اوندخته سرمایه افزایش یافته است و تنها ثبت آن نزد سازمان بورس باقی مانده است.

مدیرعامل بیمه تعاون با اشاره به استقبال خوب سرمایه گذاران از حق تقدم سهام این شرکت بیمه ای، اعلام کرد که این حق تقدم با قیمت خوبی به فروش رفته است.

وی در تحلیل اوضاع شرکت های بیمه در بورس گفت: برداشت من این است که با توجه به این که در بقیه صنایع، قیمت سهام بالا رفته و فقط قیمت بیمه ها پایین مانده بود، سهم این شرکت ها نیز با رشد خوبی همراه شد.

مظلومی با تاکید بر این نکته که استقبال بهتر از سهام تعدادی از شرکت های بیمه نیز به دلیل وضعیت دارایی ها، مطالبات، نقدینگی و ذخایر آنها است، ادامه داد: سرمایه گذاران بیمه بیشتر بلوکه ای هستند و سهام شرکت های بیمه برای سهامداران خرد در کوتاه مدت زیاد جذابیت ندارد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/mlfpkR