امروز یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

تأکید دکتر اکبری بر تسهیل در نظارت و ارزیابی امور با بانکداری دیجیتال

دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در همایش سراسری بازرسان بانک ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت بازرسی اظهارداشت: اجرای بانکداری دیجیتال به تسهیل در نظارت و ارزیابی امور کمک می کند و بانک قرض الحسنه مهر ایران در این عرصه پیشگام است.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، دکتر مرتضی اکبری بیان داشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران به شدت در حال رشد و توسعه است و از نظر تعداد مشتریان، تراکنش ها و سایر شاخص های بانکی به سرعت در حال بزرگ شدن است.
وی افزود: فعالیت های زیرساختی و اساسی زیادی در زمینه بانکداری مدرن در حال انجام است که به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد. با راه اندازی این سرویس ها و سامانه ها بانک قرض الحسنه مهر ایران پیشگام اجرای بانکداری بدون کاغذ در کشور خواهد بود.
دکتر اکبری با اشاره به اهمیت فعالیت های نظارتی بازرسان اظهارداشت: با بزرگ شدن فعالیت های بانک در حوزه های مختلف، نظارت بر عملکرد بخش های اجرایی اهمیت بیشتری پیدا می کند و لازم است تا بازرسان بانک با به روزرسانی اطلاعات خود در بررسی، ارزیابی و نظارت امور، اهتمام کافی داشته باشند.
وی ادامه داد: اقشار متوسط و ضعیف جامعه هدف اصلی خدمات و طرح های تسهیلاتی این بانک هستند؛ از این رو نظارت و کنترل بازرسان برای احقاق حقوق مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: نظارت و کنترل پایه های مهم و اساسی یک سازمان به شمار می رودو اعمال بازرسی، ضامن تحقق یک برنامه ریزی اثرگذار خواهد بود.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/EdN3T4