امروز شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

٣۵٠٠ نفر از مددجویان نقده دفترچه بیمه سلامت دریافت می کنند

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) نقده گفت: ۳ هزار و ۵٠٠ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دفترچه بیمه سلامت دریافت می کنند.

به گزارش فراسو، حبیب مجدی روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تا به امروز حدود ۲ هزار دفترچه درمانی برای رفاه حال مددجویان در شهرستان نقده صادر شده است و صدور آن تا اواخر خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) نقده در خصوص دلیل صدور دفترچه های درمانی از سوی بیمه سلامت اظهار داشت: مهم ترین هدف در اجرای این طرح، واگذاری امورات درمانی مدد جویان از کارت درمانی به بیمه سلامت می باشد و در این راستا سه هزار و ۵۰۰ دفترچه درمانی در سطح همین شهرستان به غیر از روستاها و بخش محمدیار، صادر خواهد شد
مجدی یادآور شد: تا پایان همین ماه، کارت های درمانی مددجویان ابطال و مددجویان می‌بایست برای دریافت دفترچه درمانی بیمه سلامت به مراکز پیشخوان دولت مراجعه نمایند.
وی تصریح کرد: برای رفاه حال مددجویان هزینه های اولیه برای دریافت دفترچه های درمانی بر عهده کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشد.

هشت هزار و ۳۳۰ نفر مددجو تحت پوشش کمیته امداد نقده می‌باشند که در این میان ۷۵ درصد از مددجویان در سطح شهر نقده و محمدیار و ۲۵ درصد در روستاهای همجوار ساکن هستند.
شهرستان نقده با جمعیت ۱۲۷ هزار نفری و با ۹۲ روستای تابعه در فاصله ۸۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر ارومیه قرار دارد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/oas9s