امروز شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تمام تعهدات باشگاه استقلال توسط موسسه کوثر پرداخت شد

موسسه اعتباری کوثر با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد پیرو انتشار خبری در شبکه های اجتماعی با تیتر” سازمان اتکا و بانک کوثر مجموعا ۶ میلیارد به استقلال بدهکار است” به اطلاع مشتریان و هواداران گرامی می رساند این موسسه تمام تعهدات خود را به باشگاه فرهنگی – ورزشی استقلال تهران پرداخت نموده است.

به گزارش فراسو به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر،متن این اطلاعیه بدین شرح است:

پیرو قرارداد منعقده مابین موسسه کوثر، باشگاه های پرسپولیس، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز تاکنون این موسسه تمامی تعهدات خود را به باشگاه استقلال و سایر باشگاه ها تا دو سال آینده پرداخت نموده است.
با ابلاغ طرح ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، موسسه اعتباری کوثر حق تبلیغات بر روی پیراهن کادر فنی و بازیکنان را مطابق قوانین بانکی طی قراردادی سه جانبه ما بین باشگاه استقلال تهران، موسسه اعتباری کوثر و فروشگاه های زنجیره ای اتکا در سال ۱۳۹۷به سازمان اتکا واگذار کرد.
در حال حاضر میزان بدهی باشگاه ورزشی- فرهنگی استقلال تهران از محل قرارداد هواداری به موسسه اعتباری کوثر و سازمان اتکا ۷ میلیارد تومان می باشد.لذا تعهدات از سوی موسسه اعتباری کوثر و سازمان اتکا تا یک و نیم فصل آینده به باشگاه استقلال پرداخت شده است.
گفتنی است، موسسه اعتباری کوثر با هدف حمایت از ورزش حرفه ای با انعقاد قرارداد ۵ ساله با باشگاه های پرسپولیس، استقلال و تراکتور سازی تبریز از سال ۱۳۹۴ تا کنون اقدام به اجرای طرح منحصر به فرد هواداری نموده است.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/z12l9