امروز شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

استاندار فارس: بانکها نقش آفرینی بیشتری در اقتصاد داشته باشند

استاندار فارس در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد این استان خواستار نقش آفرینی اثرگذار بانکها در اقتصاد شد.

به گزارش فراسو به نقل از  روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، عنایت اله رحیمی – استاندار فارس – در این دیدار، گفت: خوشبختانه نقش آفرینی بانک مهر اقتصاد در حمایت از فعالان اقتصادی و اقشار مختلف مردم استان ملموس است که امیدواریم سایر بانکها نیز این شیوه را سرلوحه کار خود قرار دهند.

رحیمی تاکید کرد: مسئولین هیچگاه خواستار ارائه تسهیلات بدون کار کارشناسی به اشخاص فاقد اهلیت نیستند اما چنانچه صلاحیت و تخصص فرد سرمایه گذار اثبات شد باید او را در مسیر ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی استان یاری نمود.  

وی با بیان اینکه استان فارس سرشار از ظرفیت های گوناگون صنعتی، خدماتی و گردشگری است، گفت: بر مبنای گزارش های ارائه شده بانک مهر اقتصاد در سال گذشته ۱۴۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در بخش های صنایع تبدیلی، خدماتی و رفاهی پرداخت کرده که جای تقدیر و تشکر بسیاری دارد چرا که این قبیل اقدامات تاثیر مثبتی در رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در استان دارد.

در ادامه، سعید ترابی ـ رئیس اداره امور شعب استان فارس ـ نیز با اشاره به اقدامات این بانک در پرداخت تسهیلات به اقشار گوناگون جامعه، گفت: این بانک  با پرداخت ۱۴۰۰۰میلیارد ریال تسهیلات در سال  ۹۷ توانسته نقش است موثری  در راستای رشد و شکوفایی اقتصاد استان فارس ایفا کند

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/cns90