امروز دوشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

تفاهم‌نامه همکاری پست کرمانشاه با کانون کارآفرینان امضا شد

با هدف توسعه طرح های اشتغالزا، تفام‌نامه‌ای میان اداره کل پست استان کرمانشاه و کانون کارآفرینان کشور منعقد شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، روز گذشته در جلسه ای با حضور حمیدرضا فتاح، مدیرکل پست استان کرمانشاه و سجاد سنجابی رئیس شورای مرکزی کانون‌های کارآفرینی کشور، در قالب طرح توانمندسازی اقتصادی استان کرمانشاه، تفاهم‌نامه همکاری پست این استان و کانون کارآفرینان کشور به امضاء رسید.

فتاح با تشریح رویکرد جدید شرکت ملی پست در بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک اظهار داشت: در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا پست توانسته با اخذ سفارش از تولیدکنندگان و توزیع آنها به مصرف کنندگان، منشأ خدمات قابل توجهی در راستای حفظ سلامت عمومی جامعه ارائه نماید.

مدیرکل پست استان کرمانشاه زیر ساخت‌ها و ظرفیت‌های پست را برای اجرای سرویس تجارت الکترونیک و همکاری با آفرینان این حوزه، مطلوب و مناسب توصیف کرد.

سجاد سنجابی رئیس شورای مرکزی کانون‌های کارآفرینی کشور نیز در این جلسه اظهار داشت: پست ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بسیار خوبی برای کمک به کسب و کارهای جدید در حوزه کارآفرینی دارد.

وی افزود: کانون کارآفرینان می کوشد توزیع محصولات و تولیدات کارآفرینان را در بستر تجارت الکترونیک به پست بسپارد و از توان این شرکت در توزیع محصولات و کالاها در سراسر کشور بهره بگیرد.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/U5ReFl