امروز دوشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

تأکید استاندار ایلام بر گسترش همکاری‌ها با پست بانک

قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار ایلام در دیدار با حاتم سلیمانی مدیرشعب پست بانک استان بر گسترش همکاری‌ها و تعاملات استانداری با این بانک برای خدمت رسانی بیشتر به آحاد جامعه تأکید کرد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران، سلیمانی دشتکی در این نشست ضمن ابراز خرسندی و رضایت از عملکرد این بانک در پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال‌زایی طی سه‌ماهه دوم سال جاری اعلام کرد که تعامل با پست‌بانک‌ایران افزایش می‌یابد.
وی خدمت‌رسانی به آحاد جامعه به ویژه مناطق کم‌برخوردار را امری ضروری و خداپسندانه دانست و نقش پست‌بانک‌ایران را با توجه به نقاط تماس و حضور گسترده در جغرافیای کشور پراهمیت برشمرد.
همچنین مدیرشعب پست بانک استان در این نشست به تشریح رسالت و اهداف این بانک پرداخت و گفت: پست بانک استان طی سه ماهه دوم سال ۱۳۹۹ توانسته  است ۲۸۴ میلیارد ریال تسهیلات از محل اشتغال پایدار روستایی با اشتغال ۷۰۰ نفر و همچنین ۱۲۱ میلیارد ریال تسهیلات به افراد تحت پوشش کمیته امداد با اشتغال بیش از ۳۰۰ نفر پرداخت نماید.
وی تصریح کرد: پرداخت ۳۷ میلیارد ریال تسهیلات به معرفی شدگان بنیاد شهید و بهزستی با اشتغال ۱۵۰ نفر، پرداخت ۲۷ میلیارد تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، صدور ۲۵۴ فقره کارت مروارید و انعقاد قرارداد با ۱۳ فروشگاه معتبر درسطح استان به‌منظور کمک به رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی  از دیگر تسهیلات این بانک طی سه ماهه دوم سال درسطح استان بوده است.
حاتم سلیمانی درپایان به ارائه خدمات نوین بانکداری در۸۰ باجه بانکی در مناطق روستایی و کم برخوردار استان جهت تأمین نیازهای بانکی آنان و جلوگیری از مهاجرت، تردد غیرضرور به شهرها و رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان پرداخت که مورد استقبال استاندار قرار گرفت.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/ir1e2Y