امروز پنج شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
Breaking News

همکاری مجلس با صنعت بیمه با رویکرد توسعه مردمی و اجتماعی

رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی از نشست تخصصی رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس و اعضای هیأت عامل بیمه مرکزی ایران خبر داد.

به گزارش فراسو،‌ بابک نگاهداری رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست تخصصی رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس و اعضای هیأت عامل بیمه مرکزی ایران تصریح کرد: در این نشست وضعیت صنعت بیمه در بخش های مختلف مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص نحوه همکاری مجلس با صنعت بیمه در حوزه هایی نظیر صندوق بازنشستگی،بیمه تکمیلی، بیمه زندگی و نظایر آن بحث و تبادل نظر شد.

وی با اشاره به رویکرد‌های چهارگانه تحولی در مجلس یازدهم و تأکید رئیس مجلس بر این رویکردها، افزود: دکتر قالیباف معتقدند که بیمه می‌تواند یک صنعت اجتماعی و مردمی باشد. ایشان ضمن تاکید بر لزوم عدم تحمیل بار مالی جدید به دولت، استفاده بهینه و به جا از ردیف بودجه‌های دولتی مرتبط با جبران خسارت‌های مختلف و سوق دادن این بودجه‌ها به سمت بیمه‌ها را مسیر درست و بهینه برای هزینه‌کرد این بودجه‌ها برشمردند.

رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رئیس مجلس در پایان ضمن اشاره به ظرفیت بیمه‌ها برای حل مشکلات مردم و کشور در دوران تحریم، بر آمادگی مجلس برای ایجاد زمینه قانونی برای رشد صنعت بیمه و به تبع آن بهره‌مندی بیشتر مردم تأکید کردند.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/RiuILQ