امروز سه شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیران بانک ها در جهت افزایش سهم آذربایجان شرقی از تسهیلات رونق تولید تلاش کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بانک‌ها در زمینه حمایت از تولید و توسعه واحدهای صنعتی استان مسئولیت سنگینی بر عهده‌ دارند، از مدیران استانی بانک‌های دولتی و خصوصی خواست برای افزایش سهم استان از تسهیلات رونق تولید همت کنند.

به گزارش فراسو، علی جهانگیری، روز شنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به نام گذاری امسال به نام «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: تلاش برای تحقق شعار سال و حمایت از صنایع برای شکوفایی اقتصادی، اصلی ترین وظیفه دولتمردان و فعالان بخش خصوصی است.

وی اظهار داشت:  برای پرداخت به‌ موقع تسهیلات رونق تولید باید تلاش بیشتری کنند و امکان بهره مندی بیشتر استان از تسهیلات تولید و امکان استفاده بدون محدودیت از اعتبارات شناور را فراهم کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: همراهی و همدلی بخش خصوصی و دستگاه‌های اجرایی ضامن رفع مشکلات و کاهش مسائلی مانند بروکراسی اداری است.

جهانگیری اعلام کرد: جلسه مشترک مدیران عامل بانک‌ها و تعدادی از فعالان بخش خصوصی با استاندار آذربایجان شرقی برگزار می‌شود و مدیران استانی بانک ها، پاسخگوی عملکرد خود در زمینه جهش تولید خواهند شد.

در این جلسه پرونده چندین شرکت متقاضی دریافت تسهیلات در قالب رونق تولید بررسی شد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/KBmD4u