امروز پنج شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

ابلاغ احکام مدیران میانی جدید پست بانک توسط مدیرعامل

دکتر بهزادشیری مدیرعامل پست بانک ایران طی مراسمی احکام مدیران میانی جدید این بانک را به آنان ابلاغ کرد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی ضمن تبریک به آنان گفت: هریک از شما منتخبین پس از گذراندن مراحل مختلف و کسب بالاترین امتیاز از کانون ارزیابی توسعه شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای در پست های سازمانی جدید منصوب شده اید که امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق اسلامی و حرفه‌ای و با برنامه‌ریزی و استفاده ازظرفیت، توان و قابلیت‌های مجموعه کارکنان آن مدیریت و تعامل سازنده با واحدها درتحقق اهداف بانک مؤفق و مؤیدباشید.
وی با اشاره به تئوری های مطرح روز دنیا در بهره مندی مناسب و شایسته از نیروی انسانی و شناسایی استعدادهای آنان اظهارداشت: هدف ما از انتخاب مدیران میانی این است که آن ها را برای مدیریت های عالی آینده بانک آماده کنیم.
شیری در ادامه ضمن اشاره به رویکرد حاکمیت شرکتی در پست بانک ایران تصریح کرد: شما منتخبین باید با استفاده از ابزارها، ابداعات و نگرش های جدید سرمنشاء اثرات مهم در این راستا باشید و تمام فعالیت ها و عملیات خود را بر پایه بانکداری دیجیتال برنامه ریزی نمایید.
مدیرعامل در ادامه ضمن ارائه رهنمودهای لازم به مدیران میانی تصریح کرد: ارتقاء سطح علمی و بانکی، خلاقیت و نوآوری، بهره مندی از ابزارهای نوین و مقرون به صرفه برای داشتن سیستمی پایدار ضروری است که هریک از شما مدیران جدید باید این موارد را در حوزه های انتخابی خود رعایت نمایید.
وی تاکید کرد: باید تفکر سیستم بانکداری  عاملی را که برای اولین بار درشبکه بانکی از طریق پست بانک ایران اتفاق افتاده است را با تمام توان حفظ کنیم تا بعنوان یک بانک دولتی، هم خودمان و هم ذینفعان ما که همان کارگزاران باجه های بانکی روستایی در سراسر کشور هستند از آن انتفاع خوبی داشته باشند.
شیری در پایان با اشاره به سرعت رشد منابع باجه های  بانکی روستایی پست بانک ایران در راستای مشتری مداری صحیح در مناطق روستایی و کم برخوردار اظهار داشت: ارتقاء سیستم یکپارچه اطلاعاتی باجه های بانکی، توسعه بیمه باجه ها و واگذاری سایر خدمات بانکی و مالی به کارگزاران از جمله برنامه های این بانک برای تقویت باجه های روستایی پست بانک ایران در سراسر کشور است.
گفتنی است: درپایان این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور مدیران میانی واحدهای ستادی و منطقه شرق تهران برگزار شد، حکم انتصاب ۵ مدیر میانی تهران این بانک به هریک‌ از آنان اعطا شد.
شایان ذکر است: طی این فراخوان و پس از انجام مراحل ارزیابی و گذراندن دوره آموزشی، آتوسا کاملی به سمت سرپرست معاون پشتیبانی نرم افزارها اداره کل امنیت و زیرساخت، نسترن یزدانیان به سمت سرپرست معاون اداره کل بانکداری خرد و امور باجه ها، علی توحیدی به سمت سرپرست معاون کنترلهای سیستمی اداره کل حسابرسی داخلی، حسن شاهدی به سمت سرپرست معاون مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد، حمید قلی زاده به سمت سرپرست معاون مدیریت شعب استان ایلام،  علیرضا ملائی به سمت سرپرست معاون مدیریت شعب استان خراسان جنوبی، جوادحبیبی نیا به سمت سرپرست معاون مدیریت شعب استان چهارمحال وبختیاری، سعیدحناچی به سمت سرپرست معاون مدیریت شعب استان قزوین و احمدیعقوب پورنرگسی به سمت سرپرست معاون اجرایی مدیریت شعب شرق استان تهران منصوب شدند.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/xz8Rvh