“فردا” طرح سپرده تسهیلاتی جدید بانک تجارت

مشتریان بانک تجارت در طرح سپرده تسهیلاتی “فردا” ۲ برابر مبلغ سپرده خود از یک تا ۱۰ میلیارد ریال بلافاصله و همزمان با افتتاح حساب از این بانک تسهیلات می گیرند.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، در طرح سپرده تسهیلاتی فردا هر یک از فعالان صنف طلا جواهر، صرافی ها، پزشکان، دندان پزشکان، داروسازان، وکلای دادگستری، سردفتران اسناد رسمی ، مدیران شرکت ها و سازمان ها به عنوان مشتری ارزنده و اصناف می توانند با افتتاح سپرده سرمایه گذاری بلند مدت یکساله در بانک تجارت ، ۲ برابر مبلغ سپرده خود را همزمان با افتتاح حساب از این بانک تسهیلات دریافت کنند.

تسهیلات این طرح در قالب عقد مرابحه عادی( خرید کالا و خدمات، تامین مسکن و …) با نرخ سود ۱۵ درصد سالانه و مدت بازپرداخت ۱۲ ، ۲۴ و ۳۶ ماهه اعطا شده و به سپرده مشتری نیز طی مدت سپرده گذاری ماهانه ۵ درصد سود تعلق می گیرد.

سقف تسهیلات پرداختی بانک تجارت در قالب این طرح از ۱ تا ۱۰ میلیارد ریال تعیین شده که با اخذ سفته و ضامن معتبر هم صنف به متقاضیان پرداخت می شود.

مشتریان و متقاضیان دریافت تسهیلات طرح”فردا” می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط دریافت این تسهیلات به شعب یا سایت اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه یا با مرکز ارتباط مشتریان به شماره ۱۵۵۴ تماس بگیرند.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/BrP8Fuارسال