امروز دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

ساماندهی موسسه اعتباری کاسپین، سیاست اصلی هیأت سرپرستی است

دومین نشست دوره ای کارکنان منطقه تهران با حضور رئیس هیئت سرپرستی موسسه اعتباری کاسپین ، اعضای هیئت سرپرستی معاونان، مدیران، روسای شعب و کلیه پرسنل منطقه تهران در سالن همایش فاطمی برگزار شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی موسسه اعتباری کاسپین، رئیس هیئت سرپرستی این موسسه با اشاره به هدف برپایی همایش استانی گفت: به نوبه خودم به همه همکاران در منطقه تهران «خوشآمد و خسته نباشید» می گویم و در واقع، هدف اصلی ما از برپایی این همایش هم اندیشی و هم فکری پرسنل صف و ستاد برای رسیدن به اهداف موسسه می باشد.

علی صادقی با تاکید بر ضرورت چابک سازی در ساختار موسسه اعتباری کاسپین افزود: حذف پست های غیر ضرور و شناسایی نیروهای غیر کارآمد که بازنشسته بانک های دیگر بودند و جمع آوری شعب غیر کارآمد ماهانه ۱۲میلیارد ریال کاهش هزینه برای موسسه به دنبال  داشته است.

رئیس هیئت سرپرستی موسسه اعتباری کاسپین با اشاره به تغییرات صورت گرفته در مدیریت موسسه عنوان کرد: بعد از تغییرات مدیریتی درابتدای سال ۱۳۹۸، هیئت سرپرستی موسسه اعتباری کاسپین چند ماموریت عمده را بر عهده گرفت که یکی از آن ها، کار بسیار سخت شناسایی دارایی ها و بدهی های تعاونی های منحله بود، به همین دلیل تفاهم نامه سه جانبه ای با هیئت محترم تصفیه، قوه قضائیه، بانک مرکزی و موسسه اعتباری کاسپین برای فروش دارایی های تعاونی منحله فرشتگان نوشته شد و انشالله بزودی این اتفاق برای دیگر تعاونی های منحله خواهد افتاد.

علی صادقی اضافه کرد: یکی دیگر از ماموریتهای هیئت سرپرستی موسسه اعتباری کاسپین، مدیریت سپرده های مشتریان بود که با همکاری بانک مرکزی متولی پرداخت این سپرده ها به موسسه اعتباری کاسپین داده شد و هم اکنون پرداختها منظم، با الویت و رژیم پرداخت مناسب پس از احراز هویت سپرده ها از محل خط اعتباری و برگشت اقساط صورت می گیرد.

خاطر نشان می شود: در بخش دیگری از این مراسم، اعضای هیات سرپرستی موسسه در گزارشی تخصصی از اقدامات انجام شده، برنامه های آتی حوزه فعالیت موسسه را برای شرکت کنندگان تشریح کردند.

در بخش دیگری از این جلسه معاون بانکداری موسسه ضمن خیر مقدم به حاضرین، برنامه معاونت بانکداری را تشریح و آینده ای روشن را برای همکاران ترسیم نمود.

گفتنی است درابتدای  این مراسم مدیر منطقه تهران ضمن عرض خیرمقدم به حاضران جلسه هم اندیشی  موسسه اعتباری کاسپین، گزارش عملکردی از اقدامات منطقه ارایه داد.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/K6Ecyb