امروز چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹
بانک کارآفرین
بانک کارآفرین

تبدیل زیان ۷۲ ریالی هر سهم بانک کارآفرین به سود ۷۸ ریالی

انتشار اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریورماه سال جاری نشان داد که زیان ۷۲ ریالی هر سهم این بانک خصوصی به سود ۷۸ ریالی تبدیل شده است.
به گزارش فراسو، بانک کارآفرین با نماد “وکار” و سرمایه ۸٫۵۰۰ میلیارد ریالی در پایان شش ماهه سال ۹۸، جمع درآمدهای خود را با ۱۱۴ درصد رشد از ۱٫۷۵۰ میلیارد و ۴۷۳ میلیون ریال در پایان تابستان سال گذشته به ۳٫۷۴۰ میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال رسانده است.
بر اساس این آمار، بانک کارآفرین در پایان شهریورماه پارسال، ۶۱۰ میلیارد و ۴۸۱ میلیون ریال زیان خالص داشته که موفق شده است تا این زیان را به سود ۶۶۲ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریالی در پایان تابستان امسال ارتقا دهد.
بر این اساس، سود قابل تخصیص بانک کارآفرین نیز در پایان شش ماهه امسال به ۱٫۱۸۵میلیارد و ۱۵۲ میلیون ریال رسیده در حالی در سال گذشته این مبلغ، زیانی معادل ۱۱۰ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال بوده است.
زیان انباشته بانک کارآفرین هم در پایان فصل گرم پارسال، ۱۱۰ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال بوده که به سودی معادل ۱٫۰۸۵ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال در پایان شهریورماه ۹۸ تبدیل شده است.
جمع دارایی های وکار نیز با یک درصد رشد از ۱۷۶٫۸۲۶ میلیارد و ۸۰۴ میلیون ریال در پایان شهریورماه سال گذشته به ۱۷۸٫۷۹۸ میلیارد و ۹۷۳ میلیون ریال در پایان تابستان امسال ارتقا پیدا کرده است./نقدینه

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/27lsJL