امروز چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹

مدیرعامل پست بانک ایران روز جهانی ارتباطات را تبریک گفت

دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران در آستانه ۲۷ اردیبهشت- روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی- این روز را به همه فعالان و تلاشگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تبرک گفت.

به گزارش فراسو، متن این پیام بشرح ذیل است:

دنیای پیچیده ارتباطات و فنآوری اطلاعات آنقدر در پیچ و خم زندگی بشر نفوذ کرده است که تصور زندگی بدون آن برای نسل حاضر مشکل به نظر می رسد. مرزهای مختلف جغرافیایی و فرهنگی از بین رفته و تعاملات بشری تغییرات چشمگیری یافته است.

توسعه بخش های مختلف اقتصادی به نفوذ و توسعه ارتباطات و فنآوری اطلاعات بستگی کامل دارد که این صنعت را به پیشران توسعه بخش های مختلف تبدیل کرده است.
۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و مخابرات همه ساله در تمام دنیا مورد توجه قرار می گیرد و تحولات سالهای اخیر توجه به این مناسبت را بیشتر کرده است.
امسال اتحادیه جهانی مخابرات شعار”تلاش برای کاهش شکاف استاندارد سازی” را انتخاب کرده است که به نظر می رسد در دنیای به هم تنیده امروز یکی از نیازهای مبرم ICT است.
امروزه بانکداری دیجیتال، کسب و کارهای دیجیتال، ارزهای دیجیتال و در یک کلام اقتصاد دیجیتال بخش های راهبردی هر اقتصاد را تشکیل می دهد و در این اثنا پست بانک ایران به عنوان بانک تخصصی حوزه ارتباطات و فنآوری اطلاعات وظیفه سنگین تری در توسعه بانکداری دیجیتال و کسب و کارهای این حوزه دارد و این مهم در برنامه های این بانک در نظر گرفته شده است. گستردگی نقاط تماس، حضور کارکنان مجرب و متعهد، اعتقاد به برنامه ریزی و عمل بر اساس آن و همچنین حمایت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پتانسیل خوبی برای این بانک ایجاد کرده است که میتواند نقش پست بانک را در اقتصاد دیجیتال پر رنگ تر و موثرتر کند.
ضمن تبریک این روز به همه فعالان و تلاشگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پست بانک آمادگی همراهی با همه بازیگران این عرصه را دارد تا به کمک هم بتوانیم در راستای تحقق عدالت اجتماعی و ارائه خدمات مطلوب به مردم عزیز ایران اسلامی فعالتر عمل کنیم.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/LAqZg