قدردانی نمایندگان سیرجان و بردسیر و کوهرنگ فارسان و اردل از عملکرد بانک کشاورزی

شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر  در مجلس شورای اسلامی ، در دیدار صمیمانه با  مدیر شعب بانک کشاورزی استان کرمان از اقدامات این بانک قدردانی کرد.
به گزارش  فراسو به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این دیدار که روز شنبه ۲۴ فروردین ماه در ساختمان مدیریت این بانک در کرمان برگزار شد، شهباز حسن پور در فضایی صمیمانه مراتب تشکر خود را از عملکرد بسیار مطلوب بانک کشاورزی استان کرمان و جذب ۱۰۰ درصدی اعتبار طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری در سال ۹۷ ابراز داشت .
وی تصریح کرد : بانک کشاورزی همواره حامی مردم مناطق محروم  استان و کشاورزان منطقه بوده و گام های موثری را در راه توسعه و آبادانی استان کرمان برداشته است.
حسن پور افزود : در هنگامه ای که دشمنان ایران از طریق زیر فشار قرار دادن ملت ایران ،  قصد ضربه زدن به این سرزمین همیشه سرفراز  را داشته اند ، بانک کشاورزی استان کرمان با حمایت های بی دریغ خود از کشاورزان و مردم مناطق محروم استان کرمان ، اقدامات بسیار محسوسی را در کمک به تولید پایدار محصولات کشاورزی ، توسعه و آبادانی استان و همچنین جبران خسارات ناشی از حوادث غیر مترقبه طبیعی  انجام داده است .

خبر دیگری به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی حاکی است که دکتر علی کاظمی نماینده مردم کوهرنگ فارسان و اردل در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه ۲۴ فروردین با حضور در مدیریت  این بانک در استان چهارمحال و بختیاری از عملکرد آن  در پرداخت تسهیلات و اجرای طرح های حمایتی از بخش کشاورزی در سال ۱۳۹۷ قدردانی و تشکر کرد .

بنابراین گزارش در این دیدار دکتر طاهری مدیر شعب بانک  کشاورزی استان نیز گزارشی از عملکرد تیم های کارشناسی بررسی خسارات سیل و بارندگی های اخیر در  چهارمحال و بختیاری و همچنین برنامه های در دست اقدام باین انک به منظور حمایت از کشاورزان و دامداران وجبران خسارت آنان را ارائه کرد.
ارسال