تقدیر از عملکرد روابط عمومی تامین اجتماعی گلستان

مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان از عملکرد بسیار خوب حوزه روابط عمومی مدیریت درمان تقدیر کرد.

به گزارش فراسو به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر احمد نصرتی در نشست با کارشناسان روابط عمومی مدیریت درمان گلستان که با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد، اظهار داشت: کسب افتخارات مدیریت درمان گلستان در حوزه خبر نتیجه همت، پشتکار و تلاش مبتنی بر برنامه و کار تیمی است.

وی از روحیه تیمی و جمعی حاکم بر تیم روابط عمومی ابراز خرسندی کرد و از همکاران این حوزه تشکر کرد.

دکتر نصرتی عصر ارتباطات را زمینه ساز گردش اطلاعات دانست و گفت: در صورتی که ارتباطات وجود نداشت، اطلاعات انبوهی که توسط ابزار و تکنولوژی های اطلاعاتی و ارتباطی ایجاد می شد، بی معنی بود.

مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان بر حفظ انسجام کارکنان حوزه روابط عمومی تاکید کرد و گفت: انتظار می رود این روحیه به عنوان یک الگو به سایر گروه های کاری نیز منتقل شود.

مجتبی رضوانی رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت درمان تامین اجتماعی گلستان نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت حوزه روابط عمومی ارائه نمود و افزود: مراکز درمانی استان گلستان تیمی منسجم هستند که به طور مداوم با هم در ارتباطند و به درستی از تکنولوژی های ارتباطی بهره می برند.

وی حمایت مدیریت ارشد استان گلستان از روابط عمومی را یکی از مهمترین عوامل توفیق این تیم دانست و اتحاد و همدلی تیمی را به عنوان عامل دوم مطرح نمود.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/72nCAارسال