تجدید میثاق کارکنان بانک مهر اقتصاد با آرمان های انقلاب اسلامی

مدیران و کارکنان بانک مهر اقتصاد همگام با اقشار مختلف مردمِ سراسر کشور با حضور در راهپیمایی چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با آرمان‌های امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شهدا تجدید بیعت کردند.

به گزارش فراسو به نقل از  روابط عمومی بانک مهر اقتصاد؛ این بانک با برپایی نمایشگاه و غرفه محصولات فرهنگی در مقابل شعبه خیابان آزادی ضمن اجرای برنامه هایی چون پاسخگویی به سوالات شرعی در حوزه بانکداری، گریم کودکان و اهدای هدایای تبلیغاتی، پذیرای راهپیمایان میلیونی مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن بود.

علی رضا چهره _ معاون حقوقی و  وصول مطالبات بانک _ در حاشیه مراسم راهپیمایی مردم تهران، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، ملت همیشه در صحنه ایران با حضور همیشگی خود نشان داده اند که ذره ای از اهداف و آرمان های انقلاب عقب نشینی نکرده اند و همواره پشتیبان کشور و ولایت فقیه بوده اند.

وی در ادامه افزود: امسال نیز در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب و با وجود دشمنی های مداوم جبهه استکبار، حضور باشکوه مردم بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شد و این حماسه میلیونی هموطنان عزیز به تمامی دنیا ثابت کرد که انقلاب اسلامی ایران در برابر همه کینه توزی ها و تهدیدات، مقاوم و استوار به راه خود ادامه می دهد.

محمد قضایی _ معاون اعتبارات و بین الملل بانک _ نیز با حضور در این مراسم با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: کارکنان بانک مهر اقتصاد، همگام با مردم  انقلابی و همیشه در صحنه سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن٬ با خلق حماسه ای دیگر در دفاع از آرمان های انقلاب، امام(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شهدا مشارکت دارند.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/XLxuD