سومین هم‌اندیشی روسای شعب غرب استان تهران برگزار شد

سومین هم اندیشی مدیریت شعب غرب استان تهران با حضور مدیر، روسای دوایر و مسئولین شعب غرب استان با محوریت اعتبارات و بازاریابی برگزار شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ ابراهیم مومن زاده مدیر شعب غرب استان تهران ضمن ارائه گزارشی از وضعیت فعلی استان و مسئولیت روسای شعب اظهار داشت: از وظایف اصلی روسای شعب شناخت نیازها و راه‌کارهای جذب مشتری، شناخت محیط اطراف و جغرافیای منطقه، تسلط کامل بر دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها و بحث جانشین پروری در بین کارکنان را برشمرد.

وی با تاکید بر تقسیم کار عادلانه در میان کارکنان و پیگیری امور شعب توسط تمامی همکاران گفت: داشتن تعهد نسبت به پیگیری مطالبات معوق و جلب رضایت مشتریان از عوامل تاثیرگذار در موفقیت شعبه است.

محمد صادق کشاورز مدیر دایره بازاریابی با ارائه مطالبی درخصوص کمیت و کیفیت برگزاری کارگاه‌های توجیهی و نحوه فعالیت این کارگاه‌ها، اظهار داشت: اصول بازاریابی، جذب منابع، شناخت محصول، جذب مشتری، استفاده از فرصت‌های رقابت و خدمات بازاریابی از مباحث مهم و ویژه در بازاریابی می باشند که می‌بایست مورد توجه مسئولین شعب قرار گیرد.

وحید موسوی مدیر دایره اعتبارات نیز با بیان وضعیت مطالبات غیر جاری در استان و عوامل شکل گیری آن گفت: می‌توان با برنامه‌ریزی بهینه و استفاده از لیزینگ و صدور انواع ضمانت نامه‌های بانکی به اهدافی که در این بخش برای استان تعریف شده است دست یافت.

خاطرنشان می سازد در پایان این هم اندیشی مسائل و مشکلات شعب توسط روسا و کارشناسان دوایر بررسی و راهکارهای موجود در بخش‌های مختلف سازمانی برای حل موانع مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/Yl2UGارسال