مترو قطار فوق العاده برای هوادارن دربی اختصاص می دهد

 مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: همزمان با برگزاری هشتاد و هشتمین شهرآورد پایتخت قطارهای فوق العاده برای انتقال هواداران این دو تیم در نظر گرفته شده است.

به گزارش فراسو به نقل از خبرگزاری ایرنا محسن محمدیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم های استقلال و پرسپولیس تهران در شامگاه فردا (پنج شنبه) قطارهای فوق العاده در خطوط ناوگان مترو تهران به ویژه خطوط ۴ و ۵ مترو تهران در نظر گرفته شده است.
وی بیان کرد: زمان مسابقه (۱۸ و ۳۰ دقیقه) شامگاه پنج شنبه است و برای زمان بازگشت هواداران دو تیم نیز برنامه ریزی شده که هواداران از طریق مترو از ورزشگاه آزادی بازگردند.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ادامه داد: با توجه به اینکه در خط ۵ ایستگاه ورزشگاه آزادی قرار دارد و همچنین خط ۴ که تقاطعی خط ۵ است شاهد حجم زیاد هواداران در این دو خط باشیم که تلاش می کنیم با اعزام قطارهای فوق العاده در عصر و شامگاه پنج شنبه ازدحام در این دو خط را مدیریت کنیم.
وی پیش بینی کرد که بیش از ۳۰ هزار تماشاگر این مسابقه فوتبال از ناوگان مترو برای جابجایی استفاده کنند.
هشتادو هشتمین شهرآورد ۲ تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس در حالی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه فردا (پنجشنبه) به قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود که آبی پوشان تاکنون ۲۶ و سرخپوشان ۲۳ بار پیروز این رقابتها بودند و ۳۸ دیدار نیز به تساوی رسیده است.ایرنا