سابقه تاریخی السد در بازی های خانگی مانع «بازگشت» استقلال

تارنمای خبری فاکس اسپورتس آسیا در گزارشی نوشت: اگر چه جبران سه گل به هیچ عنوان برای استقلال مانعی غیر قابل عبور محسوب نمی شود، اما سابقه تاریخی السد در بازی های خانگی می تواند نقش تعیین کننده ای ایفا کند.

ه گزارش فراسو ، فاکس اسپورت آسیا روز یکشنبه در آستانه دیدار برگشت تیم های السد و استقلال در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا نوشت: لحظات آغازین بازی رفت تیم های استقلال و السد، برای تیم قطری دلهره آورترین لحظات ممکن بود چرا که آن ها در دقایق ابتدایی با گل به خودی خنده دار «مشعل برشام» گلر خود، قافیه را به تیم تهرانی باختند.
با این حال، چیزی نگذشت که السدی ها با به دست گرفتن نبض بازی موفق شدند با گل دقیقه ۶۰ «اکرم عفیف» گل خورده را جبران کنند و در ادامه نیز «بغداد بونجاح» با دبل خود سه امتیاز را با چاشنی سه گل شیرین خارج از خانه برای غول های قطری به ارمغان آورد.
در این بین، اگرچه جبران سه گل به هیچ عنوان برای استقلال مانعی غیر قابل عبور محسوب نمی شود، اما سابقه تاریخی السد در بازی های خانگی خود در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا که به کسب حداکثر امتیاز ممکن از چهار بازی خانگیشان اشاره دارد، بی شک کار استقلال را سخت خواهد کرد، علاوه بر این آن ها از سال ۲۰۱۱ تا کنون در ۱۴ بازی خانگی خود تنها یک بار تن به شکست داده اند.
این در حالی است که آبی های تهران که در فصل نقل و انتقالات علاوه بر بازیکنان ملی پوش خود همچون «مجید حسینی» و «امید ابراهیمی»، تمام ۴ لژیونر خود را نیز از دست داده اند، برای نتیجه گرفتن در ورزشگاه «جاسم بن حمد» دوحه باید خیلی زود وارد عمل شوند.ایرنا