استقلال مغلوب پارس جنوبی جم شد

تیم پارس جنوبی جم در چهارمین هفته لیگ برتر فوتبال، استقلال تهران را شکست داد.

به گزارش فرسو به نقل از ایرنا؛ شاگردان «مهدی تارتار» که امشب در ورزشگاه «تختی » شهر جم از شاگردان «وینفرد شفر» در تیم استقلال تهران پذیرایی می کردند، با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسیدند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را از آن خود کردند.
«آرمین سهرابیان» مدافع تیم استقلال در دقیقه ۱۲ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و حریف را پیش انداخت.
بازیکنان تیم پارس جنوبی جم آغاز کننده بازی بودند، اما به دلیل برنامه های تاکتیکی که داشتند زودتر از موعد توپ را به حریف آبی پوش خود واگذار و چشم به ضدحملات داشتند.
در این دقایق شاگردان شفر حملاتی را بر روی دروازه تیم پارس جنوبی جم طراحی کردند اما از آنجا که حملات آنان انسجام لازم را نداشت در دستیابی به گل ناکام بودند.
در دقیقه ۱۲و درحالیکه مهاجمان تیم پارس جنوبی جم مترصد موقعیتی مناسب برای گلزنی بودند با مزاحمت «ابراهیم صالحی» مهاجم تیم پارس جنوبی، سهرابیان در دفع توپ مرتکب اشتباه شد و با شوتی غیر قابل مهار توپ را درون دروازه «سید مهدی رحمتی» جای داد و حریف را پیش انداخت.
در ادامه دو تیم حملات دیگری را برروی دروازه یکدیگر طراحی کردند، اما با این حملات در امر گلزنی موفق نبودند.
در دقیقه ۳۰ به دلیل دمای بالا هوا و به دستور «حسین زرگر» بازی متوقف و بازیکنان یک دقیقه استراحت کرده و گلویی تازه کردند.
در دقایق پایانی این نیمه توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود و اتفاق خاصی در زمین رخ نداد.
شفر که از نتیجه نیمه نخست رضایت نداشت در نیمه دوم دست به تغییراتی در ترکیب تیمش زد و «طارق همام» و «رضا آذری» را به ترتیب جانشین روح اله باقری و میلاد زکی پور کرد تا حملات بازیکنان تیمش در نیمه دوم با پشتوانه بیشتری صورت گیرد و آنان به گل برسند.
این تغییرات در ادامه بازی مثمر ثمر واقع شد اما از آنجا که مدافعان و دروازه بان تیم پارس جنوبی جم هوشیار و با دقت بازی می کردند، باز هم آبی های پایتخت در امر گلزنی موفق نبودند.
در ادامه اتفاق خاصی در درون زمین رخ نداد و بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود تیم پارس جنوبی جم به پایان رسید و این تیم دومین پیروزی اش در لیگ هجدهم را جشن گرفت.
شاگردان مهدی تارتار با این برد ۷ امتیازی شده و به رده سوم جدول رده بندی این رقابت ها صعود کردند.
تیم استقلال نیز با قبول این شکست و ۵ امتیاز اندوخته خود از سه دیدار گذشته به رده ششم سقوط کرد.
«حسین زرگر» قضاوت این دیدار را عهده دار بود. او به «ابراهیم صالحی»، «محمد نوری» و «مجتبی لطفی» بازیکنان تیم پارس جنوبی جم و «محمد دانشگر» و «علی کریمی» بازیکنان تیم استقلال تهران کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.
ترکیب پارس جنوبی جم:
احمد گوهری، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، محمد ستاری، سعید محمدی‌فر، حسین پورامینی، میثم نقی‌زاده، امیر میربزرگی، روح‌الله سیف‌اللهی، عماد میرجوان و ابراهیم صالحی.
ترکیب تیم استقلال تهران:
سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، فرشاد محمدی مهر، محمد دانشگر، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری، مرتضی تبریزی و روح الله باقری.
پیش از این دیدار تیم پدیده مشهد با غلبه بر تیم سپیدرود رشت ۹ امتیازی شد و به صدر جدول رده بندی این رقابت ها صعود کرد.
نتایج کامل روز نخست از هفته چهارم از این قرار است:
سپیدرود رشت صفر – پدیده خراسان ۲
گل ها: حسین مهربان دردقیقه ۳۱ و یونس شاکری دردقیقه ۷۷ برای تیم پدیده.
پیکان یک – گسترش فولاد یک
گل ها: عیسی آل کثیر در دقیقه ۷۹ برای تیم پیکان و پیمان بابایی در دقیقه ۳۶ برای تیم گسترش فولاد.
فولاد خوزستان ۲ – نساجی مازندران یک
گل ها: لوسیانو پریرا در دقیقه ۶۶ از روی نقطه پنالتی و حامد لک دروازه بان تیم نساجی مازندران گل به خودی برای تیم فولاد خوزستان و محمد عباس زاده در دقیقه ۱۰ برای تیم نساجی مازندران.
پارس جنوبی جم یک – استقلال تهران صفر
گل : آرمین سهرابیان مدافع تیم استقلال تهران در دقیقه ۱۲ برای تیم پارس جنوبی جم.