ترامپ با رابرت دنیرو بازیگر معروف درگیری لفظی پیدا کرد

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در توئیتی این بار «رابرت دِنیرو» هنرمند آمریکایی را هدف الفاظ توهین آمیز خود قرار داد و در توئیتی نوشت: ضریب هوشی او پایین است.

به گزارش فراسو، دِنیرو، کارگردان، بازیگر و تهیه کننده آمریکایی چندی پیش در مراسم «جایزه تونی» وقتی روی صحنه رفته بود، ترامپ را «احمقِ لعنتی» توصیف کرد که برای دقایقی با تحسین حضار مواجه شد.

ترامپ بالافاصله بعد از بازگشت از سنگاپور برای مذاکره با رهبر کره شمالی، این هنرمندآمریکایی را سوژه توئیت هایش قرار داد و به او پاسخ داد.

رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: رابرت دنیر ضریب هوشی بسیار پایینی دارد. بوکسورهای واقعی در فیلم ها ضربات زیادی به سر او زده اند. شب گذشته او را دیدم و واقعا معقتدم که وی از شدت ضربات، هوشیاری خود را از دست داده است. حدس می زنم که او نمی تواند درک کنند که اقتصاد در بهترین وضعیت است و آمار بیکاری در پایین ترین سطح است و بسیاری از شرکت ها به کشور باز می گردند. مشت خور بیدار شو!

ترامپ اغلب از صفحه کاربری اش در توئیتر برای بیان مواضع خود و حملات به منتقدانش، استفاده می کند.

وی پیشتر هم در توئیتی به «میکا برژینسکی» و «جو اسکاربرو» مجریان تلویزیون توهین کرده بود و از الفاظی همچون «میکای خِنگ و دیوانه» و «جو روان پریش» استفاده کرده بود.