لیگ قهرمانان آسیا؛ بازیکن پرسپولیس: هواداران فوتبال ایران بهترین هستند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه هواداران فوتبال ایران فهیم و بهترین هستند، گفت: به طور حتم آنان در دیدار فردا اقدامی انجام نمی دهند که به ضرر تیم تمام شود.

به گزارش فراسو، «احمد نورالهی» روز یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الجزیره امارات در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، افزود: برای برتری مقابل الجزیره و رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی، نیاز مبرمی به حمایت گسترده هواداران در ورزشگاه آزادی داریم.

وی افزود: هواداران پرسپولیس بهترین هستند و فردا نیز کنار تیم خواهند بود و از آنان می خواهم اقدامی انجام ندهند که ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال محرومیت ما بروند.

نورالهی با بیان اینکه کادر فنی پرسپولیس به خوبی نقاط ضعف الجزیره را شناسایی و در اختیار بازیکنان قرار داده است، ادامه داد: هدف ما رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی است تا به روند مثبت ادامه دهیم.

نورالهی در مورد دیر اضافه شدن به تمرینات پرسپولیس و ناآماده بودن در دیدارهای ابتدایی، گفت: با مرور زمان به شرایط آرمانی نزدیک شده ام و می خواهم همراه با دیگر نفرات جای خالی «کمال کامیابی نیا» و «فرهاد ربیع خواه» را پر کنم و موجب شادمانی علاقمندان شوم.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت که در ابوظبی برگزار شد با نتیجه ۳ بر ۲ نتیجه را به الجزیره واگذار کرد و برای کسب مجوز صعود باید در دیدار فردا شب که از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود برابر این حریف به پیروزی برسد.