خادم:حوزه جوانان و ورزش باید از فضای شعاری خارج شود

معاون امور مجلس و حقوقی وزارت ورزش و جوانان گفت: حوزه جوانان که مورد توجه دولت تدبیر و امید نیز است باید ازفضای شعاری خارج و بیشتر به جوانان کشور بها داه شود.

به گزارش فراسو، محمد رضا خادم روز دوشنبه در آیین معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود:در بحث جوانان به جای شعار، باید حمایت و اقدام در جهت رفع مشکلات آنها مد نظر مسئولان و جامعه باشد.

وی بیان کرد: دولت مصمم به حضور هر چه بیشتر جوانان در صحنه های مختلف اجتماعی است و در این ارتباط تشکیل سمن ها را مورد حمایت قرارداده و هم اکنون شرایط برای فعالیت آنها بهتر شده است.

خادم با بیان اینکه اعتبارات دولتی پاسخگوی حوزه جوانان و ورزش نیست، گفت: دولت سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه ورزش و جوانان را در اولویت های برنامه های خود قرار داده و گام های خوبی در این زمینه برداشته است.

وی همچنین با اشاره به قهرمانی اخیر تیم ملی فوتسال بانوان ایران در آسیا، گفت: بانوان نیمی از جامعه بزرگ ایرانی را تشکیل داده و بیش از اینها شایسته توجه هستند، آنها نشان داده اند که در همه عرصه ها موفق هستند.

معاون وزیر ورزش و امور جوانان اضافه کرد: استعداد و ظرفیت استان اردبیل در حوزه ورزش کم نظیر است و قهرمانان بزرگی چون علی دایی و حسین رضازاده از این خطه برخاسته اند.

در این آیین بهرام آقا خانی بعنوان مدیرکل جدید ورزش و امور جوانان اردبیل معرفی و از خدمات ایوب بهتاج تجلیل شد.