به وقت شام در کره و ژاپن اکران می شود

فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، اواخر تابستان سال جاری در کشورهای کره جنوبی و ژاپن روی پرده می رود.

به گزارش فراسو به نقل از موسسه هنری و رسانه ای اوج، فیلم سینمایی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در ابتدای راه اکران بین المللی، اواخر تابستان در کشورهای کره جنوبی و ژاپن به نمایش در خواهد آمد.

این فیلم سینمایی که به سه زبان بین المللی ساخته شده است از سوی چندین کشور خریداری شده که در تازه ترین اکران خود در کره جنوبی و ژاپن به روی پرده خواهد رفت.

هادی حجازی فر و بابک حمیدیان بازیگران اصلی این فیلم هستند و به همراه آنها، جمعی از بازیگران سوری و لبنانی نیز در فیلم ایفای نقش می‌کنند.

«به وقت شام» که با موضوع داعش و جنایت‌های این فرقه تکفیری ساخته شده داستان دو خلبان ایرانی را روایت می‌کند که قصد دارند مردم را از محاصره داعش خارج کنند اما با سقوط هواپیمای آنها، به سرنوشتی عجیب دچار می‌شوند.

این فیلم در سی‌ و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، در هشت بخش نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد و توانست سه سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی، بهترین موسیقی و بهترین صداگذاری را دریافت کند.

به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و تهیه کنندگی محمد خزاعی با گذشت نزدیک به ۲ ماه از اکران در سینماهای تهران و شهرستان ها با استقبال مردمی همراه بوده و‌ در آستانه فروش ۱۳ میلیارد تومانی قرار دارد.