در دوران دفاع مقدس شهدای پست نقش پررنگی در مناطق عملیاتی ایفا کردند

مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: در دوران دفاع مقدس شهدای پست به عنوان سفیران ما در مناطق عملیاتی، نقش پررنگی در  ایفای رشادت ها و ایثارگری ها داشتند.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی  همزمان با ۲۲ اسفند ماه سالروز گرامیداشت مقام شامخ شهدا، در جلسه که با حضور احمد زاده معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت مدیرعامل، ترابی مدیر کل روابط عمومی، راهلی مسئول سابق امور ایثارگران و خانواده های شهدای پست برگزار شد، افزود: امنیت امروز ما مرهون خون شهدا و جانفشانی های آنان در سالهای جنگ تحمیلی است.

وی با اشاره به اینکه همه ما در هر رده و مسئولیتی که هستیم، ملزم به حفظ حرمت و پاسداشت جایگاه و مقام شهدا و تکریم خانواده های آنان می باشیم، گفت: به همین علت ما همواره در شرکت ملی پست مصمم به خدمت صادقانه به کشور، انقلاب و وارثان شهدا هستیم.

معاون وزیر ارتباطات  با تاکید بر اینکه خوشبختانه تکریم خانواده های شهدا در مجموعه دولت و شخص رییس جمهور با حساسیت خاصی پیگیری می شود، اظهار داشت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز که خود از خانواده شهداست، تاکید زیادی بر خدمت یکسان به این خانواده ها در تمامی سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه این وزارتخانه دارد.

مهندس نعمتی ضمن یادآوری این نکته که امروز رونق شبکه پستی کشور به برکت وجود خانواده و فرزندان شهداست، بر ضرورت کمک به حل مشکلات آنان بویژه مسایل مربوط به دریافت تسهیلات، اشتغال و درمان بیماری های خاص تاکید کرد.

معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت مدیرعامل  و مسئول امور ایثارگران شرکت ملی پست نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، به ارایه گزارش اقدامات صورت گرفته در خصوص تکریم خانواده های شهدای پست پرداخت.

احمدزاده با اشاره به اینکه شرکت ملی پست ۶۱ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و در حال حاضر ۴۸ وارث و ۷۹ فرزند عضو خانواده شهدا و ایثارگران پست هستند، گفت: تاکنون اقدامات موثری در زمینه پرداخت تسهیلات بانکی، انجام سفر زیارتی و گردهمایی خانواده شهدا در مشهد مقدس، پرداخت سبد رفاهی، کمک به اشتغال و به کارگیری فرزندان و همچنین ارتقا شغلی آنان و همچنین سرکشی ماهیانه مدیران و مقامات ارشد شرکت با خانواده ها انجام شده است.

راهلی مسئول پیشین امور ایثارگران نیز در جمع خانواده های شهدای پست، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در طول دوران مسئولیت خود ارایه داد.

در ادامه خانواده شهدای حاضر در این نشست به طرح دیدگاه ها، مسایل و مشکلات خود پرداختند و مدیرعامل دستور داد این مطالبات با جدیت پیگیری شود.

در پایان نیز لوح تقدیری به رسم یادبود و تقدیر از خانواده های معزز شهدای پست و راهلی مسئول پیشین امور ایثارگران اهدا شد.