توسعه شبکه پستی به رشد اقتصاد دیجیتالی کمک می کند

عضو هیئت مدیره شرکت پست  در جلسه معارفه مدیرکل جدید پست همدان، توسعه شبکه پست و رشد اقتصاد دیجیتالی کشور را متأثر از یکدیگر دانست.

به گزارش  فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، زرگوش عضو هیئت مدیره، در این جلسه که روز دوشنبه بیست و سوم بهمن ماه و با حضور قیاسی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری همدان و دیگر مسئولان پست استان برگزار شد، با اشاره به این که پست گسترده ترین شبکه ارتباطی در سه بعد فیزیکی، مالی و الکترونیکی است افزود: این شبکه نه تنها در رشد اقتصادی به ویژه اقتصاد دیجیتالی، بلکه در توسعه و پیشرفت اجتماعی و فرهنگی کشور  نقش بسزایی ایفا می نماید.

عضو هیئت مدیره در خصوص پروژه های اقتصاد مقاومتی جی نف و سیماک گفت: باید برای تسریع در روند پروژه ها، با دستگاه های ذیربط هماهنگی لازم صورت گرفته و تعامل با استانداری افزایش یابد.

وی گستره فعالیت پست در سه بخش اصلی بازار کسب و کار یعنی، خدمات ارتباطی، تبلیغاتی و حمل و نقل را بسیار مهم برشمرد و گفت: شرکت ملی پست به واسطه برخورداری از شبکه وسیع حمل و نقل، از توانمندی بالایی در این زمینه برخوردار است و می تواند با حضور موثر خود، اثرگذاری بیشتری در این بخش ها داشته باشد.

زرگوش با اشاره به تدوین برنامه های جامع، دقیق و هدفمند و اتخاذ تدابیر مناسب در جهت رشد شبکه توسط مسئولان ارشد پست کشور، اظهار امیدواری کرد: با اجرای صحیح این برنامه ها توسط کارکنان خدوم و پرتلاش پست کشور، به امید خدا شاهد ارتقا کمی و کیفی خدمات و کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خواهیم بود.

عضو هیئت مدیره تغییر سبک زندگی و ارزشمند شدن زمان را یکی از مقتضیات جامعه امروزی برشمرد و گفت: متناسب با این الزامات باید با استفاده از فنآوری های روز، خدمات نوین به ویژه در حوزه تجارت الکترونیک طراحی کنیم.

زرگوش با تأکید بر توانمندی شبکه پستی گفت: شرکت ملی پست نیز با اتکاء به دانش و تخصص کارکنان خود و در اختیار داشتن امکانات وسیع می تواند در جهت رفع نیازهای روز افزون مردم گام بردارد.

وی از بهنامی مدیرکل پیشین پست همدان به عنوان سرمایه شبکی پستی یاد کرد و برای امیدی مدیرکل جدید این استان، آرزوی موفقیت نمود.

در این جلسه قیاسی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی همدان نیز در خصوص ویژگی های مدیریتی بهنامی و تعامل سازنده ای که با مدیران استان داشته سخن گفت و ابراز امیدواری کرد از سرمایه مدیران باسابقه استفاده شود.

در ادامه بهنامی نیز گزارشی از عملکرد پست استان در طول دوران مدیریت خود ارایه داد.

دیدار با کارکنان اداره تجزیه ومبادلات، بازدید از ناحیه پستی بوعلی و واحد نامه رسانی پست همدان از دیگر برنامه های سفر عضو هیئت مدیره به استان بود.