دوره آموزشی بین‌المللی در زمینه «روابط نیروی کار و مدیریت در بنگاه‌های کوچک و متوسط»

 

دوره آموزشی بین‌المللی در زمینه «روابط نیروی کار و مدیریت در بنگاه‌های کوچک و متوسط» از ۴ تا ۸ آذرماه ۱۳۹۶ به میزبانی کشورمان برگزار می شود.

 

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی سازمان ملی بهره وری ایران، در این دوره که با همکاری سازمان ملی بهره‌وری ایران و سازمان بهره‌وری آسیایی (APO) برگزار می‌شود، شرکت‌کنندگانی از ۱۲ کشور عضو سازمان بهره‌وری آسیایی شامل جمهوری اسلامی ایران، بنگلادش، تایوان، فیجی، هند، اندونزی، مالزی، مغولستان، نپال، تایلند، سریلانکا و پاکستان حضور دارند.

اساتید بین‌المللی این دوره از کشورهای ژاپن و سنگاپور هستند که ضمن ارائه جدیدترین الگوهای روز دنیا در زمینه‌های مرتبط، دانش و تجارب خود را در زمینه‌های مربوطه به‌اشتراک می‌گذارند.

بحث، بررسی و اشتراک‌گذاری وضعیت فعلی و مسائل مربوط به روابط مدیریت نیروی کار و شناسایی نقش دولت‌ها، اتحادیه‌های کارگری و سازمان‌‌های ملی بهره‌وری در دوران انقلاب صنعتی چهارم، برای ارتقای روابط سازمانی، هماهنگی روابط مدیریت و نیروی کار، از مهمترین اهداف این دوره آموزشی است که دستیابی به این اهداف منجر به بهبود بهره‌وری پایدار خواهد شد.

اساتید و شرکت‌کنندگان طی این دوره از برخی از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی کاسپین استان قزوین بازدید خواهند کرد.

شایان ذکر است که روابط مدیریت و نیروی کار به نظامی اشاره دارد که در آن کارفرمایان، کارکنان، نمایندگان آنها و دولت به طور مستقیم یا غیر مستقیم با یکدیگر برای تنظیم قوانین پایه برای مدیریت روابط کاری تعامل می‌کنند. نحوه ایجاد و حفظ رابطه دوستانه بین نیروی کار و مدیریت فرایند مهمی است که سودمندی متقابل به همراه خواهد داشت. همچنین تجربه کشورهایی که سوابق بهره‌وری مناسبی دارند، ارتباط بین روابط مدیریت و نیروی کار با رشد بهره‌وری را به‌روشنی نشان می‌دهد.

لینک کوتاه خبر: http://farasoonews.ir/WXfpz